| anonim_4396 a întrebat:

Ar trebui sa fiu mai sexy pentru a atrage mai multi barbati?

Răspuns Câştigător
Antonia_4818
| Antonia_4818 a răspuns:

Draga, important este sa il atragi si sa (stii) il pastrezi pe ala pe care il vrei, il iubesti!
Daca vrei sa iesi la "produs" atunci, da, se explica...
Un barbat apreciaza o femeie sexy, doar daca s-a remarcat prin inteligenta si nu prin sexualitate! E ok sa fii feminina si atragatoare... dar, ai grija, nu da in vulgar!
Mai putin, inseamna mai mult!
Cu cat esti mai dezbracata, cu atat esti mai putin interesanta..., daca vrei sa fii luata in serios!

4 răspunsuri:
assiris
| assiris a răspuns:

Participi la vreun concurs de forma "cina agata mai multi?"

| DenissaDeea a răspuns:

In niciun caz important e sa arati in fata unui barbat cat mai natural fara ati pune pe tine tot felul de accesori, si sa fii foarte sigura si incredere in fortele tale de atracti asupra barbatilor, mult succes.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Caeteris paribus, da

| darkangelro1 a răspuns:

Depinde ce intelegi tu prin a atrage mai multi barbati.