| anonim_4396 a întrebat:

Aratati-mi urgent poze cum as putea sa ma pensez.Am fata mica.nu vreau sa fie subtiri. FUNDA SI VOT!

2 răspunsuri:
| DarQueen a răspuns:

De ce nu mergi la un salon de înfrumuseţare şi să asculţi părerea unui stilist/unei stiliste?

| pufulete_5719 a răspuns:

Http://www.google.ro/......tp?/imgres

De exemplu asa m-am pensat si eu.E la moda se poarta foarte mult
daca te duci la uns alon de infrumusetare ii spui sa iti penseze sprincenele arcuite;).ma rog asta in cazul daca iti place ce ti-am aratat eu:*:*:*