| ingerassecret a întrebat:

As avea nevoie de niste sfaturi si pareri de la voi,pentru ca numai stiu ce sa cred,ce sa mai inteleg sad.
Fostul meu prieten care mi-a cerut acum cateva zile sa ne despartim, de 2 zile se tot baga in seama cu mine,afara la fel se baga in seama cu mine,imi zambeste,se uita la mine,ma tachineaza,daca vorbesc cu cineva afara si ii spun de exemplu sa mearga undeva cu mine,raspunde el si zice"ma ofer eu", se baga in seama pe mess straight face
De ce credeti ca mai face toate aceste gesturi cu mine daca el mi-a cerut sa ne despartim?(tin sa mentionez ca mai aveam putin si faceam 2 ani de cand eram impreuna).
Ce as mai putea sa inteleg?
Mai are rost sa mai imi fac sperante, s-au sa imi vad mai departe de viata mea?

9 răspunsuri:
| Picasso a răspuns:

Pfff, auci, mai nu stiu ce sa zic, e bine ce ai facut pana aqma, adica totusi sunt 2 ani, nu poti sa il tratezi urat, dar fi si tu un pic mai cu lasare de greu! Fa``ll sa traga bine de tine, sau mai bine zis, pune-l in situatia sa se roage de tine, fi un pic mai greu de cucerit, reucerit, fal gelos, fi un pic mai inabordabila smug! Arata un pic k nu esti afectata de asta! scuza-mi gramatica de balta
Bye succes >big grin

| h3r a răspuns:

Te joacă pe degete.
Ia lasă-l în mama măsii.
Nu-i pare rău de alegere, stai liniștită.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

V-ati certat cand a spus asta? Unele persoane cand sunt nervoase spun vrute si nevrute. Daca nu mai tinea la tine, nu avea motive sa se bage in seama, sa-ti zambeasca.
De ce nu vorbesti cu el? E singurul care iti poate da un raspuns concret.Intreaba-l ce urmareste, ce vrea, daca mai exista sanse de impacare.
In functie de raspunsurile pe care ti le va da, vei stii ce sa faci!
Dar e clar ca tine la tine!

Noapte buna happy

| TizZu15 a răspuns:

Nu este clar.

| chazz a răspuns:

Nu se stie...
Parerea mea principala este ca face acest lucru doar ca sa aiba satisfactie, e "boss" daca face lucrurile acestea, se "distreaza"...

E un pariu intre baieti.

Vrea sa va impacati insa ii este rusine si are orgoliu sa isi ceara scuze. (slabe sanse).

| secret093 a răspuns:

Te vrea inapoi pentru ca te iubeste!

| Anaaaaaaaa a răspuns:

Draguto acest baiat te iubeste daca te tachiniaza baieti nu tachiniaza o fata daca nu o place!

| IsabellaMood a răspuns:

Stii de ce a vrut sa va despartiti? Daca nu stii intreaba-l. Poate a vrut sa aiba " un moment de singuratate ", doar el stie. Tu nu te consuma, lasa-i putin timp, iar daca te iubeste se intoarce la tine! Ai grija de tine! :*

| foto4all a răspuns:

Il uiti! Asa cv nu se face