| ingerassecret a întrebat:

Ajutati-ma si pe mine sa inteleg ce se intampla,ca sincer numai intelege nimic sad
Fostul meu prieten se comporta frumos cu mine,vorbim mereu la telefon,iesim pe afara,mereu vrea sa ma tina in brate,mereu ma ia de mana,ma tachineaza mereu,se baga in seama mereu, uneori cand mai ranem singuri vine si ma saruta...O prietena de a mea l-a intrebat daca mai simte ceva pentru mine, si el a spus ca numai simte nimic pentru mine straight face
De ce mai face aceste gesturi daca tot numai simte nimic pentru mine?straight face de ce imi da sperante daca tot nu o sa ne mai impacam niciodata?
Oare ce sa mai cred?
Voi ce parere aveti?

8 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

Vrea sa nu te piarda pana gaseste pe cineva cu care sa te inlocuiasca.

| Coarna_Mihai_1990 a răspuns:

Poate vrea sa profite de tine..., poate doar isi ocupa timpu cu tine si daca nu mai sunteti impreuna dc ii dai dreptu sa te sarute, si ultima varianta poate pe prietena ta a mintit-o si vrea sa va impacati si nu stie cum sa-ti zica. Fi tu mai intrazneata si pune-i intrebarea daca tu mai vrei sa fiti impreuna normal big grin

| DulceLup a răspuns:

Pune mana pe el. Ce mai astepti? El nu e sigur pe tine. Fa-l sa se simta ca esti doar a lui. Stii tu... 'si baietii plang cateodata, cand nu-i vede nimenea'

| Miladincaa a răspuns:

Poate ca nici el nu stie ce vrea sau poate ca nu vrea sa afle nimeni ca vrea sa fiti iarasi impreuna. Oricum i-a in considerare si varianta ca poate nu are nimic mai bunde facut si vrea doar sa se joace putin

| EffieStone a răspuns:

Vrea mai multe de la tine, te foloseste

| H0bbit a răspuns:

Poate ii e rusine sa iti spuna in fața ca nu mai simte nimic pentru tine...

| ingerassecret explică:

Scuze pentru unele greseli, m-am grabit sa scriu sad

| pisiboss a răspuns:

Te iubeste! dar nu vrea sa iti spuna eu sunt baiat iti spun din propia experienta eu iubesc o fata si prietena ei m-a intrebat daca o iubesc si eu ii spun ca nu ca eu sunt mai timid si asa se intampla si zice ca nu te place da de fapt el te place bafta spune-i tu fii curajoasa daca el nu e happy