| awellla69 a întrebat:

As avea si eu nevoie de un sfat. In urma cu 4 ani am fost cu un baiat super de treaba, relatia a fost una foarte frumoasa insa el a fost mai mare cu 4 ani jumate decat mine si a hotarat sa ne despartim. In tot acest timp el intreba de mine pe prietenii nostri comuni.In vara asta am inceput sa vorbim, el m-a cautat si am mai iesit cu el la povesti. A doua iesire a noastra s-a terminat cu un sarut si de atunci ne-am tot intalnit. Precizez ca el are prietena si mereu imi spune ca nu stie ce sa faca deoarece ii place foarte mult sa iasa si cu mine, I-am spus ca nu mai putem continua asa deorece nu imi face placere sa fiu pe locul 2, desi nu s-a intamplat nimic intre noi,doare ne sarutam si vorbeam de trecut, Dupa discutia asta a inceput sa fie suparat pe mine. Nu stiu ce sa fac dar toate chestiile astea din vara parca m-au facut sa ma indragostesc si mai tare de el si nu il pot uita desi am incercat sa cunosc si alti baietii, Toata treaba e ca eu simt ca si el ma place dar nu stiu ce il tine asa 'legat' de prietena lui. Mereu imi trimite mesaje si imi spune ca ii este dor de mine si ca nu stie ce sa faca, iar eu nu mai inteleg nimic.
Voi ce parere aveti?

3 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Prietena lui cu siguranta e foarte buna la pat, daca e ceva ce sa tina un baiat langa prietena lui acela e sexul delicios, acum ca vrea sa faca sex si cu tine e doar din nevoia de diversitate sexuala, OMUL NU ESTE PROIECTAT SA FIE MONOGAM

| R0R0 a răspuns:

Cred ca te place, dar nu poate scapa de actuala lui iubită (Poate il ameninta laughing )

| CityOfSatan a răspuns:

Nu il baga in seama. Fi indiferenta, iar daca te place va lupta pentru tine si o va lasa pe actuala.
Dar din situatia prezentata, am impresia ca lui ii place sa joace la doua capete, eu zica ca ar fi mai ok sa il uiti.