| R3DAOT a întrebat:

As dori sa stiu cum pot sa fac ca actul sexual sa tina cat mai mult, adica sa nu ejaculez numai dupa un timp foarte indelungat. Multumesc. Dau funda!

Răspuns Câştigător
| kissmeandshutup a răspuns:

''R3DAOT'' nu stiu daca este cazul sa te precipiti atat. chestia asta cu ejaculatul tine de dorinta de a face sex/dragoste cu persoana de sex opus.in functie decat de mare este dorinta si poate sa tina si de ''experienta'' fetei. nu trebuie sa iti para rau ca ejaculezi repede, pentru ca sunt convinsa ca doar prima oara se intampla chestia asta.nu ai ce face pentru a opri chestia asta, nu stiu daca este asa sanatos sa apelezi la spray-uri care nu sti ce urmari pot avea apoi.nu te complica si lasa'te asa cum esti happy...este totusi o parere de fata:* Spor!

5 răspunsuri:
| jasmine11 a răspuns:

Exista la farmacie, o varietate de spreiuri pentru asa ceva, sau gandeste-te la altceva astfel incat sa nu te excite asa de tare. bafta!

| R3DAOT explică (pentru jasmine11):

Ceva nume de spray-uri?

| R3DAOT explică (pentru kissmeandshutup):

Ok multumesc mult pentru ajutor :* smug ai fundawinking

| kissmeandshutup a răspuns (pentru R3DAOT):

''R3DAOT'' nu stiu daca este cazul sa te precipiti atat. chestia asta cu ejaculatul tine de dorinta de a face sex/dragoste cu persoana de sex opus.in functie decat de mare este dorinta si poate sa tina si de ''experienta'' fetei. nu trebuie sa iti para rau ca ejaculezi repede, pentru ca sunt convinsa ca doar prima oara se intampla chestia asta.nu ai ce face pentru a opri chestia asta, nu stiu daca este asa sanatos sa apelezi la spray-uri care nu sti ce urmari pot avea apoi.nu te complica si lasa'te asa cum esti happy...este totusi o parere de fata:* Spor!

| R3DAOT explică:

Ok mersi scorpionule negruwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In timp ce o faci gandeste-te ca ai fi intr-un joc sportiv (fotbal sau ce altceva iti place)