| madalin90boss a întrebat:

As vrea sa imi gasesc jumatea. unde sa o gasesc? va rog ajutati-ma. sau se ofera cineva?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De oferit nu ma ofer da intra pe conquiztador si tio gasest te asigur
iti dau 1 milion lei vechi daca nu o gasesti daca o gasesti imi dai tu 2

6 răspunsuri:
| User a răspuns:

La piata de vaci laughing
Pe bune, e aiurea sa vii cu d-astea "vreau sa-mi fac gagica, etc". Suna penibil, disperat, ia-o cum vrei + ca in veci n-o sa gasesti o fata ca lumea in modul asta... Mai rau ca la animalestraight face

| Ela_PuRpLe a răspuns:

O sa o gasesti la timpul potrivit.

| cryssa a răspuns:

Uite aici jumatatea ta
http://www.google.ro/......tp?/imgres r:0, s:0&tx=64&ty=82

| Cretaker a răspuns:

Troooolololloololooololololol

TRUUUOOOLLL

| StillHuman a răspuns:

Masoara-te si apoi imparti la 2. Voila! Ti-ai gasit jumatateaa.

| DloveD a răspuns:

O gasesti in pom straight face.
Nu e site de matrimoniale. laughing