| pokemondoll a întrebat:

As vrea sa intreb ceva, si ma cam framanta putin astabig grin
Daca un baiat este de inaltime intre 1.52-1.54...(Imi place de un baiat si cam asa e de inalt) Dar eu sunt cam pitica si am 1.44-1.45...si sigur ma place si el dar nu mai scriu dovezile (ma rog) asa, si nu am o logica la mine cum poate sa placa un baiat asa inalt la o fata asa scunda laughing Adica.nu o vede pitica?rolling on the floor(stiu, fiecare cu gusturile lui) Dar nu prea am o explicatie buna la minebig grin
As vrea sa-mi da-ti niste sfaturi sa am ceva logica in capul meu laughing^^

Răspuns Câştigător
| Andru1996 a răspuns:

Poihee hee uite cam cum sta trebuiehee hee eu am cam 1. 60-1. 62 sh sunt cu o fata cam asa de 1. 50-1. 55hee hee inaltimea nu e o problemwinking siasa fetele pitice in general sunt mai dragutebig grin

1 răspuns:
| Nature a răspuns:

Daca va placeti nu cred ca inaltimea ar trebui sa fie o piedica, pararea mea:*