| Sumire a întrebat:

As vrea sa ma sfatuiti este un baiat mai mare cu un an decat mine si mie imi place de el dar el nu ma baga in seama. Ce ar trebui sa fac ca sa ma observe si sa ma placa?

Răspuns Câştigător
| LuS[z] a răspuns:

O schimare de look in bine ar fi o idee dar sa nu fie prea drastica. Ceva sexy si dragut dar sa nu dea impresia ca esti disperata, Ar fi o idee sa-l abordezi sau sa te interesezi de ceea ce ii place si apoi sa-l inviti sa faceti una dintre activitatile care sunt pe placul lui

3 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Imbraca-te altfel, fi mai sexy, misterioasa, putin cu nasul pe sus...in rest fi tu, cea obisnuita! Nu te schimba pentru nimic in lume, cu atat mai putin pentru un baiat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si cazul meu e asemanator decat ca al meu e mai mare cu 4 ani.mai bine faci cum zice floom.

| iulia_6953 a răspuns:

Nimic in mod special... fii naturala si prietenoasawinking