| freaky95 a întrebat:

As vrea sa stiu si eu care este marimea medie a penisului unui baiat de 18 ani, m-am documentat si pe internet dar as vrea sa va intreb si pe voi, sunt curios deoarece vreau sa stiu ca nu am probleme cu al meu fiind prea mic, al meu fiind de 13 cm in stare erecta, si sa-mi spuneti daca ar trebui sa merg la medic in cazul in care ar fi mai mic decat media normala sau moduri naturale de marire. mersi mult

7 răspunsuri:
| h3r a răspuns:

În general diferă, nu toți primiți același dar.
Acum ar fi culmea să te iei în gură cu mama natură.

| Own3r a răspuns:

Trebuie sa simti cand o ai destul de mare laughing

| Own3r a răspuns:

Media in Europa e de 14.7...deci dati seama happy

| Rock10 a răspuns:

E mai important cum știi să îți foloșești dotările!
Media e considerată undeva la 15cm (+-)
Se consideră o problemă la o mărime sub 7cm(micropenis).
Creșterea stagnează pe la 19-20ani, deci stai liniștit!

Uite aici:
http://ro.wikipedia.org/wiki/Penis

| Giuney a răspuns:

Adica 13cm cand e moarta? daca o ai 13cm cand e moarta e medie dar daca o ai 13cm sculata contacteaza un medic daca mai esti virginbig grin

| EdK a răspuns:

Media e de 15 cm la un adult.

| OriginalSauNimic a răspuns:

O ai destul de mare pentru varsta ta