| Chimilica a întrebat:

As vrea sa uit de toate cele intamplate si m-am gandit ca ar fi o idee grozava sa imi fac o pagina pe facebook. Ma refer la chestia cu " Comunitatea " Pentru fani, cum au ceilalti " Eu sunt femeie, Mi-e dor de el, etc " Dar nu stiu cum sa fac partea cu " Bun venit " Ma poate ajuta cineva? Si daca mai stiti si alte chestii spune-ti. Promit fundita si vot.

1 răspuns:
| Kiduutza a răspuns:

Bine ai venit, ma numesc Chimilica si am (cati ani ai) ani, sunt din (de unde esti tu) si as vrea sa va spun cateva date despre (blog, cont).ii scrii tu acoplo cv, si apoi la sfarsit scrii ca le multumesc si cate chestii...nu stiu sigur daca asta ai cerut da am incercat si eu... fundita:*?