| anonim_4396 a întrebat:

As vrea si eu niste pareri despre liceele: V. Madgearu, N. Kretulescu, G. Lazar, G. Sincai, I. Hasdeu, M. Viteazu. Daca se poate pareri de la cine este/a fost in aceste licee. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| GreuMaiEsteSaGasestiUnNumeOriginal a răspuns:

Madgearu si Kretulescu - foarte bune pe profil economic
Lazar - parerea mea,cel mai bun liceu,unde duci si viata de liceu, dar si inveti
Sincai - bun pe profilul mate(am inteles ca acolo e ca la inchisoare,deci ca viata de liceu nu prea cred ca e fain...)
Hasdeu - in afara de profilul mate-info,un liceu bunicel, nu este pentru prosti dar nici pentru cei mai buni elevi
Viteazu - daca nu esti bun al mate, n-ai ce cauta acolo! Se vaneaza notele si nu ai viata de liceu! Trebuie sa tocesti intruna.
Succes.

1 răspuns:
| andreeabdr a răspuns:

M.viteazu e ok am fost un an acolo si este destul de okee...se invata bine.happy