| aymar29 a întrebat:

As vrea si eu sa stiu ce sa fac ca sa imi dau seama cand un baiat ma place si cum sal cuceresc?

7 răspunsuri:
| Romancutza a răspuns:

Pai sta mai pe lunda tine, se baga in seama, te priveste intr-un mod aparte.Cred ca l-ai putea cuceri cu in zambet dragut, cu privirea. Sun diverse moduri dar eu le folosesc pe astea si functioneaza. Sper sa te ajute raspunsurile mele si saca e posibil sa primesc si o fundita love struck mersikiss.

| GdX a răspuns:

Dar daca tu nu il placi si el te place. Mai vrei sa il cuceresti?

| →s ♥ ą← a răspuns:

Cand e atent cu tine.se cmporta mai atlfe.si sa fii tu insatzi

| bombonica_1146 a răspuns:

Din punctul meu de vedere cred ca un baiat cand place o fata se da in spectacol foarte mult in fata ei, apoi incearca sa se apropie de ei sa ii arate ca e matur. tu ca sa il cuceresti trebuie sa fii tu insati si cel mai important cred eu sa il privesti in ochi cand vorbesti cu el. Nu toti baietii vor sa arati bine, am intalnit baieti care vroiau de la o fata sa gandeasca matur si inteligent sa fie naturala si isteata. Intr-un cuvant sa fie simpla. sa fie ea.

| savingyou a răspuns:

Privestel in ochi si daca pupilele se maresc atunci e indragostit lulea de tine, iti mai acorda multa atentie!, te apara, uneori chiar poate face glume pe seama ta! succes!

| lilpop97 a răspuns:

Stii multe tip's pentru fete cum sa vezi daca un baiat te place sunt adevarate stiu pentru ca mie mi.sa intamplat citestele da pe google si gasesti;). Cum sa. l cuceresti? aproape toti baieti vor acelasi lucru 1. cel mai important : sa arati destul de bine 2. sa nu se plictiseasca cu tine 3.sa fii inteligenta ( ca sa. l poti ajuta la teme ). Depinde si ce varsta ai eu am 13 aproape nu stiu daca sunt in masura sa dau sfaturi dar am experienta si daca ai intrebat asta imi dau seama ca nici uh nu esti mai in varsta. Pentru inceput nu trebiue sa. i acorzi foarte multa atentie dar sa. i arati ca iti pasa cu mici gesturi uitete in ochi lui defiecare data cand ai ocazia mai ales cand vorbitzi. pai cam asta e tot daca te.am ajutat nu fi rea ci da. mi fundita :* mai documenteazate si uh dupe goog le a si un site misto cu teste care chiar merg : http://www.allthetests.com/ succes :*

| Rebecca_4606 a răspuns:

Cum iti dai seama ca te place:te priveste in ochi atunci cand vorbeste cu tine, incearca sa-ti atraga atentia cu orice, sa-ti fie in preajma mai mereu, se poarta mai special cu tine decat cu celelalte fete, face anumite gesturi etc.(cred ca ai inteles in mare despre ce este vorba)

Iar ca sa-l cuceresti : o fata mai misterioasa intotdeauna intereseaza baietii, incearaca sa fii mai prietenoasa, sa te porti si tu mai special cu el...si incearca sa-i raspunzi intr-un fel la toate "avansurile" pe care ti le face...

P. S.:limbajul corpului scoate multe lucruri la suprafata!

bafta:*