| dididiana a întrebat:

Mie imi place de un baiat si nu stiu daca si el ma place. As vrea sa-l cuceresc ajutati-ma cu niste sfaturi va rog!

Răspuns Câştigător
| D.D. a răspuns:

Pai ia si discuta cu el, cere-i idul...si spune-i ca a-i vrea sa fiti prieteni pentru ca ti-e simpatic... daca insa e un derbedeu mai bine lasa-l in pace

3 răspunsuri:
| dididiana explică:

Nu draga mnbv sa nu-ti frica mai marie ca nu ti-l fur!

| rafaelita14 a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa incerci sa te imprietenesti cu el si dupa ce sunteti foarte buni prietenii si va intelegeti super atunci poti sa ii supi ca iti place de el. dar sa ii zici numai dupa ce sunteti prietenii buni. daca nu sa nu ii zicii ca el poate sa reactioneze naspa si sa nu mai vb cu uh...iti zic din proprie experientahappysper ca te-am ajutat

| mnbv a răspuns:

Pe schif s-au cine?