| Khloecristina a întrebat:

Aseara am avut un contact sexual protejat cu prietenul meu,si nu mi-a incaput penisul in vagin deoarece e prea stramt (sunt virgina),asa ca i-am facut un oral.A spus ca vrea si azi sa facem, dar nu stiu ce fac sa nu fie asa de stramt.Ma ajutati, va rog?

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Ati putea sa incercati sa prelungiti cat se poate de mult preludiul si pe toata perioada preludiului, vaginul sa fie masturbat printr-o ''degetica'' mai energica (la limita suportabilitatii). Doar procedand astfel si prin folosirea unui lubrifiant si a prezervativului in mod obligatoriu, este posibil ca penetrarea chiar si de scurta durata, sa devina posibila. Acesta situatie neplacuta si deranjanta se datoreaza exact faptului ca muschii vaginul tau sunt foarte rigizi si complet lipsiti de elasticitate, fiindca pana in prezent nu ai practicat masturbarea intravaginala. Succes! Multa sanatate!

| mihai69 a răspuns:

Nu se rezolvă de pe o zi pe alta. Poți înserca să te masturbezi, mai e nevoie și de o mulțime de lubrifiant, răbdare și relaxare.

| Matteo1234 a răspuns:

Inafara de prezervativ, ar trebui sa incercati si lubrifiant dupa ce zona este lubrifiata, incepeti cu o miscare lenta, continua o sa mearga, succes