| marinela_8529 a întrebat:

Aseara am facut-o cu 3 tipi (din obligatie) si am o febra musculara incat nu pot nici sa ma misc (aveam si ieri putin). Cum pot scapa de aceasta febra?

30 răspunsuri:
| carminaburana43 a răspuns:

Acuma toti se distreaza dar daca ai fost v.bine ca nu ai ramas cu sechele psihologice bine ca ai ramas doar cu febra musculara, aceea trece, in trei zile iti trece dar peste o saptamana in mod garantat.

| DenisaAbdn a răspuns:

Pentru Pinky06, "din obligatie ", era indatorire de serviciu.
d33utza003, primesti fundita daca te duci la celalat capat de pod, vezi ca fata e suprasolicitata.
Marinelo, ai primit si bonuri, fata? Macar pentru febra musculara.

| marinela_8529 explică (pentru DenisaAbdn):

Cand am spus "din obligatie" nu ma referam ca aveam vreo indatorie, ci am fost obligata cu forta mai pe intelesul tau!

| DenisaAbdn a răspuns (pentru marinela_8529):

Ai spus "am facut-o" si nu "am fost violata". Dupa un viol in grup care lasa traume fizice si psihice semnificative, tu intri pe TPU si te plangi de febra musculara? Ai acces la net, intri aici, dar nu poti sesiza politia. Mda, lasa-te de povestea asta cu varul, violul si restul ca nu esti credibila. Mai iesi afara la aer, mai da pe la scoala si lasa SF-urile astea rasuflate.

| Pinky06 a răspuns (pentru marinela_8529):

Si tot pe intelesul meu asa, chiar nu ai d gand sa faci nimic ca sa eviti alte "obligatii" pe viitor? Sau o sa intrebi mereu ce trebuie sa faci ca sa iti treaca febra? Eu zic sa iei masuri...

| serendipity8300 a răspuns:

Cred ca e prea tarziu pentru aspirene, dar data viitoareai putea lua doua dupa ce se termina distractia. daca iei nu mai faci febra musculara garantat

| d33utza003 a răspuns:

Cu toti odata?:O:O Trebuie sa iti faca cineva masaj la muschii cu febra... poate unu dintre cei treilaughing

| marinela_8529 explică (pentru d33utza003):

Da, cu toti odata! ok, multumesc pentru sfat!

| d33utza003 a răspuns (pentru marinela_8529):

Scuze de intrebarebig grin dar cum a fost? si imi dai si mie fundita?big grin

| marinela_8529 explică (pentru d33utza003):

Tu gandesti? Dupa parerea ta cum a fost?

| d33utza003 a răspuns (pentru marinela_8529):

laughing pai din mom ce ai febra musculara probabil bine pentru ei thinking

| Darius19002 a răspuns:

Buna. Ma toti sunteti niste mitocani. Numa sa va bateti joc si sa faceti misto stiti. Stergeti-va conturile ratatilor.

| AncaElla a răspuns:

Din obligatie, deci ai fost violata?

| marinela_8529 explică (pentru AncaElla):

Da

| AncaElla a răspuns (pentru marinela_8529):

Atunci nu febra musculara ar trebui sa fie problema ta, dar daca nu te afecteaza psihic ca ai fost violata, macar incearca sa scoti niste bani din asta.

| DannielZMF a răspuns:

Am urmarit si intrebarile tale anterioare. si vieata pe care o duci alaturi de varul tau e cam grea. pariez ca tot el te-a obligat sa o faci cu acei tip~i. gendeste-te ca ar putea sa faca asta zinic si o sa te transforne intr-o ******* imi pare rau de tine. sincer!

Răspuns utilizator avertizat
| radugolgolut a răspuns:

Daca intrebai mai inainte int puteam recomanda Prezervativul GARNIER ESSENTIALS - Special pentru ten uscat si sensibil la febra musculara! dar acum ii tarziu, poti totusi sa incerci Prezervativul SUGUS - Mesteci si faci fata distractiei!

laughing

| clauphotograph a răspuns:

Lasa id si vbim:* am avut si eu cand am facut cu 2blushing)

| clauphotograph a răspuns:

Poti sa lasi prin msg daca nu vrei sal dai aici:*

| marinela_8529 explică (pentru clauphotograph):

Marinela_girls
Nu pot sa las mesaj pentru ca sunt junior, in schimb nu este o problema sa-l las aici.

| FesCuDungi a răspuns:

Sexul din obligatie suna deja a viol! mai bine i-ai reclama pe acei indivizi!

| Pinky06 a răspuns:

Mai fa.o cu inca 3 poate ajungi sa nu mai simti nimic. Lol ce dracu de obligatii sunt astea? oh go on

| IngerR3bel a răspuns:

Tia placut nebunatica micalaughinglaughinglaughinglaughing

| IngerR3bel a răspuns:

Ce iti mai place viata

| matzu21 a răspuns:

Cum facem sa tinem si noi legatura baga id meu matzu_tau21