| Andreeea97 a întrebat:

Aseara am fost la iubitul meu si m.a dezbracat de tricou si de sutien, dupa care s-a pus peste mine si a inceput sa ma sarute cu o oarecare fortă in el, si ii tremura vocea, dar nu s-a intamplat nimic mai mult. Cand m-a dus acasa si-a revenit. Credeti ca vroia sa se culce cu mine?

13 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Da,il luase valul, crezi ca e asa usor sa fii cu fata iubita in brate, pe jumatate dezbracata?
happy

| powergirl a răspuns:

Vb cu el poate nu a contiuat ca tu i-ai fi dat de inteles ca nu esti pregatita si el a vazut asta, sau ii e rusine sa ti-o ceara si atunci s-a oprit ca tu nu i-ai dat un rasp de continua nu te opri ceva de genu presupuneri pot fi 1000 dar adevarul numai daca il intrebi atunci il vei afla. nu iti fie rusine sa vb deschis despre orice cu el pe cum vad te iubeste ii pasa de tine ca altfel ar fi continuat ca ti-ar fi placut ca nu si daca te impotriveai iti dadea papucii pana acum. bafta la vb cu el.

| Alcyon a răspuns:

Iar tu nu crezi c-ar fi trebuit sa-l intrebi pe el asta?

| LineGuide a răspuns:

Daca nu s-a intamplat nimic, poate ca nu s-a simtit pregatit, sau poate ca nu a vrut sa continue. Exista si posibilitatea prin care el nu a mai vrut sa se culce cu tine pentru ca a vazut ceva pe moment, sau a simtit ceva pe moment care i-a displacut. Totusi, ar fi ok sa ai mai mare grija, pentru ca te lasi cam usor influentata de niste simple saruturi.
Mult noroc!

| Juiceee a răspuns:

Logic ca da. Ce crezi ca voia, sa te duca mai repede acasa sa se joace pe pc?

| mykydutza08 a răspuns:

Daca deduc bine din acel 97 de la nick este anul nasterii, asta ar insemna ca ai 19 ani, nu ai spus daca mai esti virgina sau nu, eu tind sa cred ca esti, altfel ai fi stiu ca baiatul ala te dorea cu toata fiinta lui, poate ca ar trebui sa discutati despre asta, bafta si aveti grija de voi, iubiti-va mult!

| kapelini a răspuns (pentru mykydutza08):

2014-1997=17...nu 19

| Andreeea97 explică (pentru mykydutza08):

Am aproape 17, si da sunt virgina. Multumim :*

| mykydutza08 a răspuns (pentru kapelini):

Imi cer scuze, la rezultatul de 17 am ajuns si eu, chiar nu stiu cum de am scris 19, scuze.

| shadow72 a răspuns (pentru kapelini):

laughing

| kapelini a răspuns (pentru shadow72):

Mai greseste omu cand tasteaza laughing

| kapelini a răspuns:

Da

| Priap a răspuns:

Tu ai fi vrut?laughing