| Aaaaaabbbbccccc a întrebat:

Aseara am fost la prietena si ne-am frecat putin sa zic asa fara penetrare. Mi-am dat drumul cand am mers la baie in toaleta a cazut putin pe marginea aceea si am sters dupa, ar fi vreo sansa sa ramana insarcinata daca s-ar pune fix in locul acela cu vaginul?

7 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Ar fi extrem de greu sa se aseze cu vulva ''pasaricii'' fix pe acel loc de pe capacul WC-ului. Hai sa fim seriosi, fiindca chiar si simpla posibilitate precum si probabilitate este cu totul absurda. laughing

| Emilian65 a răspuns:

Nu.

| Celcestietot a răspuns:

Sanse minuscule.

| NotNamed a răspuns:

rolling on the floor Nu wtf.

| popik50 a răspuns:

Never

| ViorelVaFuraDeSubPod a răspuns:

Poate ramane maica-sa.

| ArianaVarcol a răspuns:

Ca sa ramana insarcinata sperma trebuie sa ajunga in vagin inauntru, deci chiar daca se pune nu exista sanse pentru o sarcina