| anonim_4396 a întrebat:

Daca am facut sex cu prietena mea si prima data a fost normal am mers la baie m am sters pe pe... si dupa o ora am facut din nou tot cu prezervativu sunt niste sansa sa ramana insarcinata(

4 răspunsuri:
| iloveunicorns a răspuns:

Acelaşi prezervativ? Bă ce dracu mă voi nu aveţi nici bani de prezervative?

| pantofipantofi a răspuns:

Daca ati folosit prezervativ, stai linistit ca nu ramane

| PaulLika a răspuns:

De 2 prezervative o fost ma... a fost durex laughing

| iceboyraul a răspuns:

In primul rand depinde ce prezervativ ai folosit daca is din alea cu 1.50 ron ma normal ca nu o sa iasa prea bine dar daca ai folosit durex sau mascunal sau love nu prea sunt sanse depinde si cum v-ati jucat sa zic asa