| AlexandraDeea98 a întrebat:

Aseara cand m-am masturbat am ajunc cu degetul pana la o bila rotunda de carne ce era cam tare si cred ca este vorba de cervix. Imi puteti spune la ce distanta in vagin este acesta si daca mai sunt virgina daca m-am masturbat cu un deget pana acolo.

4 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Cu siguranta nu mai esti virgina.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce sa spun.

Atunci când exista penetrare si himenul ti se rupe, nu mai ești virgina.
Adică teoretic ar trebui sa existe un băiat care sa te dizvirgineze.

Insa, da...te poți dezvirgina si singura. Insa e aiurea sa i spui unui lipi ca ești virgina, dar de fapt te ai dezvirginat tu si nu altcineva laughing

Deci, teoretic ești virgina, oractic. Posibil sa ti fi atins si himenul sau chiar sa l fi rupt, nu mai ești virgina.

Deci, trage concluziile cum vrei tu.

De obicei, himenul nu se rupe de la un deget, dar nimic nu e imposibil.
Oricum, daca ai ajuns pana la cervix, cel mai probabil ca in următoarele zile... daca îți va curge ceva sânge sa știi ca e de la himen.

| NoName0x0 a răspuns:

Nu mai esti virgina daca ai dat de colul uterin fara sa simti durere sau discomfort. Dar banuiesc ca tu nu ai un vagin, numele tau nu.mi inspira asta, deci, baietas, esti cam curios! laughing)

| ColourfulLife a răspuns:

Username: "mititelul004"
Gen: Feminin
What?