| sorina18 a întrebat:

Astazi am iesit pe la mine pe la poarta eram nervoasa tocmai ma certasem cu cineva si aveam nervisad. Dupa ceva timp a trecut si fostul meu prieten pe acolo cu un alt prieten de al lui.S-au oprit la mine la poarta sa vorbeasca cu mine.Eu nervoasa cum eram am inceput sa tip la fostul prieten si sa ii vorbesc uratsad. Atunci el l-a luat de o parte pe prietenul lui sa vorbeasca cu el.Pe urma el a plecat si a ramas prietenul lui.Prietenul lui mi-a spus ce mi-a transmis fostul prieten.Fostu prieten i-a spus"ce prost ca am stat atat timp cu ea, cum de am stat atat timp cu ea, ca este o disperata ca tipa asa fara rost","numai ma impac cu ea niciodata"sad cand am auzit asta mi-a parut atat de rausad.Am vorbit cu el pe mess si mi-am cerut scuze si a zis ca nu este nimic.
Nu inteleg cum de a putut sa spuna aceste vorbesadma dor cuvintele luisad si imi pare rau ca dupa gestu meu de azi l-am pierdut definitivsad
Cum a putut sa spuna vorbele astea?sad
De ce credeti ca a spus aceste vorbe?sad

Răspuns Câştigător
| shadow72 a răspuns:

Da ai ramas fara el.chiar daca te iubeste enorm nu o sa ramana langa tine daca ii vorbesti urat.
"Nu inteleg cum de a putut sa spuna aceste vorbema dor cuvintele lui".dar tu cum ai putut sa scoti cuvintele alea? nu il scoate pe el vinovat.esti si putin egointa

10 răspunsuri:
| Tmcn a răspuns:

Păi la ce te aşteptai, după comportamentul tău? Analizează-te pe tine înainte să îl critici pe el, ai primit ce ai meritat.

| JokerV a răspuns:

Asta e din vina ta

| Amaryllis a răspuns:

Bună! Ai țipat la el fără rost și probabil i-ai rănit orgoliul. Toți spunem la nervi lucruri urâte și poate așa a zis si el. Vorbește față în față cu el și rezolvă problema. Explică-i că nu e el vinovat că ai tipat la el ci că erai nervoasa din cauza la altceva. Baftă.

| neutrino a răspuns:

Fiecare om este in fiecare zi, prost, cel putin 5 minute. Probabil si tu, te-ai aflat in acel interval.

| mihaelaT a răspuns (pentru neutrino):

Ce dura a fost asta. dar adevaratalaughing)

| Gabryel123 a răspuns:

Adevarul Doare cel mai tare, el a spus aceste cuvinte ca inseamna ca inca tine la tine si a vrut sa vada ce e cu tine si cum te poate ajuta, dar tu nu ai facut decat sa tipi la el si pe el asta l-a durut, pe viitor incearca sa fii mai calma si sa nu te razbuni pe altii.

| Didiiiii a răspuns:

A spus asta din cauza ca tu ai vorbit urat cu el. Sa fi mai atenta data viitoarewinking

| mihaelaT a răspuns:

Nu se stie niciodata daca vei mai fi sau nu cu el. e posibil sa mai fii deci nu spune tu ca l-ai pierdut definitiv. si probabil a spus si el asa pentru ca na..gandeste-te ca asa cum tu ai fost nervoasa si el a fost. si l-a deranjat sa vada ca tipi la el fara motiv. mie mi se pare ca e destul de normala reactia luibig grin

| Mada_6077 a răspuns:

Pentru ca tipai ca disperata? Probabil s-a oprit la tine cu gandul de a-ti vorbii.

| remyna a răspuns:

Pentru ca ai tipat cand esti suparata nu trebuie sa iti versi nervii pe orice persoana pentru ca dupa cum ai zis poti sa il pierzi definitiv