| alexa19 a întrebat:

Astazi eram pe afara si ma plimbam cu rolele si tocmai venise si un amic de al meu si vorbeam el cu l-am rugat sa ma tina de mana ca sa nu cad.Pste 10 minute a iesit si fostul meu prieten afara si a vazut ca il tineam pe baiatu asta de mana si se uita asa la mine. Dupa amicu meu a plecat pana la magazin si eu am rams singura. A venit fostul la mine si m-a intrebat"este prietenul tau" si eu i-am spus"nu", si el pe urma"si iti place de el" si eu i-am spus ca nu nu imi place de el, imi place de altcineva si el imi spune"de cine, sper ca nu de mine"straight face
Ce a vrut sa spuna prin asta?"de cine, sper ca nu de mine"?

6 răspunsuri:
| roxynutza a răspuns:

E nesimtitwinking mie asa mi se pare, cine se crede sa iti zica,, sper ca nu de mine,, Taylot Lautner sau? se crede vreun star de cinema sa plangi dupa el? parerea mea ca a spus-o cu rautate sa te raneascawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adica e rau daca-ti place de el ca lui nu-i mai place de tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi de treaba ca a zis la misto ca nu de el, cred ca se insura daca ziceai ca el, ii dadeai apa la moara, dar asa cand i-ai zis ca nu, sia bagat unghia in gat, ofticat de 2 bani

| Hash001 a răspuns:

Te-a trolat laughing

| TupacShakur a răspuns:

A spus ca spera ca nu iti place de el.
cred ca nu vrea ca tie sa iti placa de el

| popstardenisa a răspuns:

A vrut sa te verifice se vede ca tipului ii place de tine si prin asta a vrut sa spuna ca e disponibil