| sckymosul11 a întrebat:

Astazi este ziua tatalui prietenei mele. Eu cu persoana respectiva m-am intalnit o singura data si am schimbat doua vorbe, dar astazi trebuie sa trec la prietena si vreau sa iau si eu ceva. Imi puteti recomanda un fel de cadou pentru tatal prietenei avand in vedere ca nici nu il cunosc si doar am vorbit 2-3 min? Eu ma gandeam la o sticla de sampanie.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Vin nu sampanie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sticla de vin și pa, nu șampanie ca nu e nunta laughing)) nu ai ce sa iei altceva, mai ales ca e și bărbat. O sticla de vin care sa arate pompos ar fi cel mai potrivit lucru.

| Zhang_Nana_1978 a răspuns:

Poate ca tatal ei este alergica la ceva. Nu-i lua de mancat sau de baut. Ia mai bine ceva de care sa se foloseasca. O poti intreba pe prietena ta ce meserie are, ce ii place etc. Daca este profesor, merge un stilou, daca este angajat la o firma, ii poti lua o rama foto pe care sa o puna pe birou...
Sper ca am ajutat, sa spui cum a fost