| sckymosul11 a întrebat:

Astazi este ziua tatalui prietenei mele. Eu cu persoana respectiva m-am intalnit o singura data si am schimbat doua vorbe, dar astazi trebuie sa trec la prietena si vreau sa iau si eu ceva. Imi puteti recomanda un fel de cadou pentru tatal prietenei avand in vedere ca nici nu il cunosc si doar am vorbit 2 -4 min? Eu ma gandeam la o sticla de sampanie.

3 răspunsuri:
| LiveTheMoments a răspuns:

Mai degrabă cumpara ceva elegant....cum ar fi un ceas.

| udntsay a răspuns:

O sticla de tarie (Whisky, sampanie, etc.) Adica ai o idee buna sau un parfum mai special asa. Dar in niciun caz set de baie gen sampon, gel de dus ca e interpetabil.

| Ioana_Andreea_1999_o1Mr a răspuns:

Pai la bărbați Poti sa iei si vin nu numai Whisky sau șampanie...