| Iancugeorgiana a întrebat:

Astazi fostul meu prieten sa purtat frumos afara cu mine.Imi zambea mereu, imi vorbea frumos.Am fost si ne-am plimbat prin parc,am vorbit,am ras, ne-am distrat.La un moment dat ne-am asezat pe banca si el a incercat sa ma ia in brate.Eu l-am lasat desi nu trebuia pentru ca mi-am facut mai mult rausad. Apoi a dat sa ma ia de mana si se uita la mine si imi zambea usor.
Eu as vrea sa ma impac cu el dar el mi-a spus cand ne-am despartit ca numai vrea sa se impace niciodata cu minesad si imi este teama ca m-ar putea respingesad.
Oare ce sa inteleg din gesturile lui?sad
Credeti ca sunt semne de impacare?sad
Ce sa inteleg?

Răspuns Câştigător
| mihaelaa18 a răspuns:

Draga mea se vede destul de clar ca el doar se distreaza pe seama ta.Te face sa crezi ca inca mai tine la tine, dar de fapt nu este asa.Gandeste-te putin daca era sa mai simta ceva pentru tine nu iti spunea? pana acum facea n pasuri spre impacare...dar se pare ca el nu o face si prefera sa se joace cu tine, ceea ce este foarte urat din partea luiwinking.
Daca spui ca ti-a spus ca numai vrea sa se impace niciodata cu tine, ar trebui sa te gandesti ca nu i s-a pus pata dintr-o data sa va impacati iar. Daca a spus asta e clar ca numai tine la tinesad.
Lasa-l in pace.Nu merita sa suferi pentru un astfel de om.Gandeste-te ca in lumea asta sunt atatia baieti care vor stii sa te aprecieze si sa tina la tine.Nu s-a terminat lumea la el, ok?
Asa ca nu te mai lasa calcata in picioare de el.Mergi pe drumul tau.Ai sa vezi ca va veni si randul lui, roata se va intoarce intr-o zihappy.
Asa ca capul sus, viata merge inainte chiar si fara elhappy
Ai grija de tine si cand mai ai nevoie de ajutor sunt aici ca sa te ajut:*

6 răspunsuri:
| PamfleticaTotHellenne a răspuns:

Buna.Din cate observ inca tii la el, asa-i!?
Pai, eu zic sa nu faci tu primul pas.Sa il lasi, sa vezi ce vrea, daca isi bate joc sau si-a dat seama ca a fost urat gestul si ar vrea sa va impacati.Nu ceda tu, ca inca nu ii stii intentiile.

| neutrino a răspuns:

A dorit sa se distreze. Nimic mai mult.

| Katherineeeeeeee a răspuns:

Draga mea ...nu trebuie sa ai incredere in baietii din ziua de astazi.Bine poate sunt cativa care chiar sunt de treaba si stiu sa respecte o fata.
Dar cand fostul prieten apare din nou in viata ta si se comporta ca si cum ar vrea sa va impacati, este ceva putred la mijloc.
Asa ca ai grija ce faci, mai ales daca ai spus ca ti-a facut mult rau cat timp ai fost cu el.
Crede-ma stiu ce vorbesc pentru ca la un momendat am cazut in plasa si am suferit enrom cand fostul meu prieten m-a sarutat [si eu ca proasta l-am lasat] iar pe urmatoarea zi mi-a zis ca a fost doar o gluma.
Deci arati ca l-ai uitat si totul va fi bin, pentru ca o data ce un om ti-a facut rau, nu va ezita sa o faca si a 2 oara, chiar daca aparentele arata ca s-a schimbat.

| SIsi321j a răspuns:

Isi bate joc...Asa sunt toti. Eu as zice sa nu te mai impaci cu el.

| Phoenix231 a răspuns (pentru SIsi321j):

Mama deci mor cand aud aceasta replica "Asa sunt toti"
Cine mama naibi tea pus sa-i incerci pe toti?

| Gabyy32 a răspuns (pentru Phoenix231):

Ele nu stiu ce inseamna sa fii BARBAT