| Marius232cnz a întrebat:

Astazi impreuna cu prietena mea ne-am jucat ( ne-am frecat, ea este virgina ), dupa ceva timp a simtit ca ii curge ceva, s-a uitat pe chiloti si era un lichid galbui.
Ce este? Este un motiv de ingrijorare?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Din cauza starii de excitatie, placere si satisfactia care a aparut/s-a produs ca urmare a practicarii acelui ''joc sexuala'' au fost activate si au intrat in functiune glandele specializate in producerea lichidului lubrifiant. Acea scurgere de lichid provenit din vaginul prietenei tale s-a produs din cauza faptului ca a fost foarte excitata. Acel proces fiziologic este similar cu eliminarea de lichid preejaculator care se produce si se scurge in mod cu totul involuntar din penis si in cazul baietilor... excitati. Intamplarea respectiva poate fi apreciat in mod pozitiv, fiindca poate fi un motiv de mandrie pentru tine faptul ca ai reusit sa-i induci acea stare de...satisfactie. Sanatate!

3 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Ai frecat penisul tau cu chilotii ei si ea a ejaculat. Bravo tie ca ai ajuns la performanta asta! Nu este pericol de sarcina.

| JoKeR16 a răspuns (pentru Emilian65):

Cum sa fie " pericol de sarcină" cand el nici macar nu a penetrat o?

| NathanAl a răspuns:

Ce ati frecat? rolling on the floor