| bogdan133 a întrebat:

Astazi la scl a venit o vorba intre mine colegul meu de banca ea si colega ei de banca nu stiu cum dar a venit vorba de inceperea relatiilor sexuale si de casatoriile din interes ( pentru bani) iar raspunsul ei a fost: N-are rost sa incep acum viata sexuala mai am destul timp poate peste 3-4 ani si la celalta intrebare a spus ca nu vrea sa se casatoreasca sau sa fie intr-o relatie din interes ( pentru bani ) a spus ca pentru ea nu conteaza bani si a demostrato. Aseara am castigat eu la pariuri sportive si i-am zis ca ma duc la magazin daca vrea sa-i iau ceva si a zis o sticla cu apa daca se poate si i-am loat si dupa a insistat sa-mi dea banii dar nu am acceptatAm aflat tot dintr-o conversatie ca nu are prieten si in ultima pauza la scl sau loat la bataie doi colegi si ea vroia sa se baga sai desparta... si ma rog eu am tinut-o sa nu se duca vreo 5 minute. Si din intamplare i-am pus mana si pe sanii pe fund REPET din intamplare. Ea dupa a zis : Body mai tinut parca eream iubita ta. Va cer parerea in legatura cu 1. Credeti ca ma place 2. Credeti ca ea intr-un fel mi-ar spune sa o invit la un suc sau chiar sa o intreb daca vrea sa formam un cuplu? 3. Sa mai incerc? In afara de aceste intrebari parerile si sfaturile sunt foarte bune Va rog rapid DAU FUNDA

4 răspunsuri:
| SunShine_8563 a răspuns:

1. Depinde cumn se comporta dupa mine DA! clar
2.Nu stiu exact thinking dar depinde ce ati mai vorbit dar intreab-o. nu stiu poate cu inca cineva sau inca un cuplu si daca o sa se simta bine incearca sa o ntrebi sau sa o sarutiwinking
3.normal trebuie sa incerci daca iti place tipa daca nu nubig grin funda?batting eyelashes

| ada_5209 a răspuns:

Sincer si eu patescchestii de genu si nu plac

| astamicu_3697 a răspuns:

Noi nu avem de unde sa stim daca te place sau nu cel mai bine stie ea si ai face bine sa o iei deoparte si sa vorbesti cu ea

| justagirl_8253 a răspuns:

1.E posibil sa te placa.
2. Poti sa-ti incerci norocul si sa o inviti la un suc si, daca a mers, poti sa ii ceri prietenia.
3. Daca te refuza,poti incerca ceva mai incolo; daca te refuza si atunci, poti s-o lasi baltawinking.
Sper ca te-am ajutat cat de cat... daca nu, succes in continuarehappy!