| sweetMachiavelli a întrebat:

Astazi m-am gandit ca ar fi frumos ca ii trimit prietenei mele cateva mesaje fierbinti, nu a raspuns asa ca am mai trimis cateva. Dupa un sfert de ora am primit un mesaj " Draga sunt mama ai, nu mai fi asa disperat". Va rog sa imi dati un sfat. Oare ce parere are mama ei despre mine? Cum sa repar situatia?

Răspuns Câştigător
| HoneyBunnyTina a răspuns:

Cu asta chiar a-i dat-o in bara. probabil ca mama ei acum te crede un obsedat sexual sau ceva asemanator si ii este frica sa isi mai lase fiica pe mainile tale. trebuie sa te intalnesti cu ea pentru niste explicatii. incearca sa fii cat mai politicos si cumpara i un cadou (niste flori de exemplu) spune-i ca ai intentii serioase cu fata ei, ca o iubesti si ca o sa te porti mai putin pervers cu ea. succes

13 răspunsuri:
| glamour a răspuns:

Aoleu. Te-ai dat draculaughing
Ce sa zic, normal ca mamei nu ii va convenii ca iti bagi tu jucaria in munca ei dar pana la urma va accepta ca toti facem asta. In primul rand fa cumva sa fi sigur ca mesajele ajung la iubita ta, ea le citeste nu maica-sa. Poate rezolvi ceva cu niste scuze, flori, bomboane. Ii explici ca nu te referai chiar la sex. Intreab-o si pe iubita ce sa faci ca e maica-sa si doar stie ce ii place.

| unione a răspuns:

Ii spui ca jucai carti pe porunci si ca pierdeai mereu si prietenii tai ti-au dat porunca sa ii trimiti mesajele.

| anaid a răspuns:

Roaga`te sa fie o gluma de`a prietenei tale sau ia`ti gandul de la ealaughing

| Hombre a răspuns:

Ha ha ha he he he, spune-i ca tu na-i nicio vina ci cocoselul tau neastamparat.rolling on the floor Stai linistit, nu ai nimic de reparat, e femeie matura si intelege asta. Sigur s-a amuzat si ea.

| Lummy a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa vb cu ea(prietena ta) personal si sa o rogi pe ea sa ii explice mamei ei situatia, daca tu nu ai curaj...sau gandeste-te ca pe prietena ta au deranjat-o mesajele tale si s-a dat drept mama ei.big grin

| liviu89 a răspuns:

Deci monica esti prietena lui? laughing)
Pai asta ma gandeam si eu sa ti spun te faci ca ploua ( nu s-a intamplat nimic) si pr ta ii explica cumva mamei sau este cu simtul umorului si o sa inteleaga laughing, si dupa cum vad asa si este

| Coozeman a răspuns:

Zi si tu ca ti sa facut atuncea de tavaleala!

| alliwtsa a răspuns:

Ii spui ca era o gluma si sa nu te perceapa gresit, asta e singura solutie... daca mai poti remedia ceva... funda?

| DenisaBiluta a răspuns:

Nu cred ca mama ei avea telefonul fiicei sale si ti-a trimis mesajstraight face adica hai sa zicem ca a citit mesajele dar sa-ti trimita inapoi...laughing? poate te`ar fi sunat daca ar fi citit prostiile alea dar totusi.dc nu tine prietena ta telefonul la ea?straight face

| starextremRO a răspuns:

laughing HoneyBunnnyTina esti tot tu si sweerMachivelli dar faci asa ca nu sti sa raspunzi la altcineva
casa facis i uh funda ti-ai facut doua id-urilaughing

| anadark84 a răspuns:

laughing) Trimite un alt mesaj si cere scuze mamei. Dar ce cauta telefonul prietenei tale la mama ei? Ea trebuia sa-ti raspunda de la inceput si sa-ti spuna ca e mama, nu fiica!

| denisa778 a răspuns:

Pai daca ie mama ta adevarata spune-i ca ai facut o provocare cu cineva ca sa spui cuvintele alea!

| monikro a răspuns:

Iooi laughing Mama n-a reactionat rau. Adica,a zis doar sa nu mai fii disperat, putea sa zica gen "nu mai vorbi cu fiica mea" sau cacaturi din astea ca so lasi in pace.big grin Daca a zis doar atat, ii trece repede thinking