| SimonaAlina a întrebat:

Hei TPU... vorbesc cu un baiat de 4-5 luni pe mess si pe facebook deoarece el sta in Italia si vine aici doar in vacante. De cand a ajuns in tara suntem impreuna adica aproximativ o saptamana iar cand sunt cu el se poarta super frumos si imi face multe complimente, ma face sa ma simt foarte bine doar ca nu e genul sa vorbeasca la telefon sau prin mesaje foarte mult ceea ce pe mine ma deranjeaza si cand ii trimit un mesaj sta mult sa imi raspunda si ma simt foarte aiurea. aseara ne-am certat putin si azi i-am trimis un mesaj cu "ce faci?" si nu mi-a raspuns iar apoi l-am sunat si tot nu mi-a raspuns. ma simt super aiurea deoarece m-am indragostit nebuneste de el si nu stiu cum sa ma comport in situatia de fata. sa ne despartim sau sa continuam sad va rog ajutati-ma cu un sfat

Răspuns Câştigător
| UngUrU777 a răspuns:

Impacati-va, dar nu mai fi nici tu asa ciufuta! Lasa-i oleaca de libertate! Daca il iubesti lasa-l asa nul schimba, asa e el!

| SimonaAlina explică (pentru UngUrU777):

Multumesc..am sa incerc sa fac asta:*

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Continua, pana cand vei realiza ca totul este exact cum tu singura ai spus: aiurea.

| Calin_Valeriu_Cosmin_1982 a răspuns:

Incearca sa nu al mai suni si lasa-l pe el sa te sune, asa al vei cucerii