| andrutza99 a întrebat:

Imi place de un baiat si nu sunt sigura daca ma place. Ce credeti despre asta?

Răspuns Câştigător
| stefanivlas a răspuns:

Pai incearca sa fii mai indiferenta nu-i atrage mare atentzie in fata lui. daca nu merge acest lucru invita-l undeva la o primblare cind e un timo ff frumos de ex. a padure, intr-un parc pe o banca. dar daca va fi in parc sa fie spre seara ai sa incerci sal atrage mai intii cu un sarut sau altceva. te descurci la moment.NU O DA IN BARA INCEARCA DE TOATE...

1 răspuns:
| Damian a răspuns:

Daca nu esti sigura inseamna ca nu te place