| aly22 a întrebat:

Am o prietena care are 10 ani.si ii place de un baiat de 13 ani. El tot zice ca o place dar eu sunt foarte buna prietena cu ea si nu vreau sa o raneasca...sunt sigura ca tipul face asa pentru ca sa o enerveze. Voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
| MarYnutza_3859 a răspuns:

Sall...eu as zice ca chiar daca prietena ta il place mai bine sa il evite. ea e prea mica pentru o relatie, iar el cine stie ce planuri are. in ziua de azi nu prea putem avea incredere in baieti!

2 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Eu cred ca e tocmai buna pentru sex, banuiesc ca e inca virgina.Cum puteti sa scrieti asemenea aberatii? La 10 ani nu stie sa-si spele chilotii singura si e indragostita? Ce fac parintii vostri de va educa asa de bine? Copiii vostri se vor indragosti din fasa.

| Ioana122000 a răspuns:

Ale,vezi ca eu chiar cred ca ma place si stiu asta.pentru ca nu facea toate chestiile care le-a facut doar sa ma enerveze