| anonim_4396 a întrebat:

Ati dormit vreodata la prieten/a acasa, fara sa stie parintii tai?
Cum a fost?
Ce ati >facut?:

Răspuns Câştigător
| Pixiedust0 a răspuns:

Ahaha, da, am facut-o si pe asta, am dormit la prietenul meu acasa. Le-am zis alor mei ca dorm la nu stiu care prietena, dar in schimb m-am dus la el acasa, el fiind singur in ziua/noaptea respectiva. Pai ne-am distrat de minune, am mancat la pizza si dulciuri de am picat lati, ne-am prostit pe chaturi gen omegle la camera web, ne-am uitat la filme de groaza, si ne faceam sa credem reciproc ca nu ne e frica, dar tremuram de mama naibiilaughing, am fost afara si ne-am batut cu zapada, deoarece a fost iarnahappy. Insa cea mai frumoasa parte a fost baia facuta impreuna, si faptul ca am dormit la el in brate pana dimineata, atattttt de biiiiine love struck. si mi-a facut micul dejun, alt pluslaughing.
Planuiesti si tu sa o faci, sau?happy
In orice caz, bafta!

3 răspunsuri:
| Awkesna a răspuns:

Pai da m-am gandit si eu la asa ceva...da nu stiu ce sa ziclaughing

| cccristi a răspuns:

Da am dormit,ce sa facem,depinde daca esti baiat-baiat avem ce sa facem, dar fata-baiat este putin mai complicat, o fata/baiat nu invita un/o baiat/fata la el/ea acasa decat daca ori sunt prieteni fff buni ori sunt impreuna si cred ca daca sunteti prieteni buni o sa stiti ce sa faceti laughing

| 12789 a răspuns:

Am fost invitata de fostul meu prieten in vara. m-a invitat la el de dimineata si am venit a doua zi dimineata [ parinti lui erau plecati se ne puteam permite sa stam mai mult ] si a fost super... :X :X ne-am uitat la filme am dansat am comandat pizza ne-am udat [ pentru ca el statea la casa ] seara am iesit putin prin oras iar
cand ne-am intors am revenit la ale noastre. ne-am iubit si imbratisat toata seara. e super frumos. multa bafta :*