| grab a întrebat:

Ati face dragoste pe piesa asta?

http://www.youtube.com/watch?v=7TbfRLxGL1Q

Răspuns Câştigător
| Oana92 a răspuns:

Piesa asta nu ma impresioneaza atat de mult, dar cred ca in general orice piela lenta, de dragoste e perfecta pentru sunetul de fundal al unei nopti romantice(pentru mine a face dragoste in adevaratul sens al cuvantului implica foarte mult romantismhappy ) Ce ai propus tu-bug mafia si grasu xxl merg mai degraba pentru o partida de sex cu un necunoscut in baia unui clubbig grin.

Si exemplu concrete: piesele celor de la westlife, faimoasele ''lady in red'', ''right here waithing for you'' sau ''please forgive me''(doar astea imi vin in minte acumbig grin)

26 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
faci atunci cand simti..mai ales cand iubesti si esti iubit/a
ce la baie te duci doar daca iti canta ceva?hee hee doar asa te "inspiri"?hee heehee hee
O zi frumoasa sa aihappy

| grab explică (pentru caramela):

Esti obraznica, nu imi placi!

| caramela a răspuns (pentru grab):

Hai ma..nu sunt obraznica...am destins un pic atmosfera.hee hee
mai primesc cadou de Craciun?batting eyelashes

| grab explică (pentru caramela):

Doar daca mai crezi in Mosu!

| caramela a răspuns (pentru grab):

Cred mosule cred:d

| grab explică (pentru caramela):

Atunci, make a wish and wait!
or ask it!

| h3r a răspuns:

Superbă melodia, însă nu cred că e tocmai potrivită.

| SunnyDay88 a răspuns:

pentru preludiu e buna. pentru sexul in sine... as opta pentru altceva.

| grab explică (pentru SunnyDay88):

Printre raspunsurile care imi atrag atentia ca sunt distrus, disperat, neinformat in ce priveste actul sexual, am avut totusi placerea sa remarc raspunsul tau LA SUBIECT! Multumesc.

Acum, daca tot ai dat "buna ziua", da-mi tu, te rog, cateva linkuri cu piese care ar umple cu succes timpul actului sexual.

Eu as zice:
http://www.youtube.com/watch?v=kWQgCv1eGOo

sau

http://www.youtube.com/watch?v=YEKOlNo5hAQ

sau daca o dam in profesionalisme:

www.youtube.com/watch?v=rPD4Z6Bouyc

Make love not war.

Deci, repet intrebarea: daca ar fi sa faceti un playlist pentru o noapte de amor, gasiti interesanta piesa din titlu, pentru macar unul din momentele actului: preludiu - actiune - postludiu.

Copiii agramati si onanistii sunt rugati sa nu vorbeasca din filme.

Inca o data, mersi SD88!

| SunnyDay88 a răspuns:

La un moment dat nu va mai avea nici o importanta ce canta pe fundal.
imi place a doua melodie. cea cu barry white.

| grab explică (pentru SunnyDay88):

De acord cu tine, dar tot nu ti-ai adus contributia!
Te astept!

Hai sa punem mana de la mana pentru un CD cu colinde a la caramela, maine-poimaine vine Craciunul! tongue

| SunnyDay88 a răspuns (pentru grab):

Http://www.youtube.com/watch?v=r3w6iUMS7LQ
ti-am trimis un mesaj

| caramela a răspuns (pentru grab):

laughing))))))))

| grab explică (pentru caramela):

Am si eu o intrebare, cum ai ajuns expert TPU? Ai castigat barem o - sa zic asa la intamplare - pereche de strampi imprimati portocaliu la faza asta? tongue

| grab explică (pentru SunnyDay88):

Ceva deceptii recent?

Merci de link, ma impresioneaza dar inainte sa imi scoata lacrimi l-am pus pe "pause" pana imi raspunzi la intrebare! happy

| SunnyDay88 a răspuns (pentru grab):

Nu, nu neaparat. asta am ascultat eu intotdeauna, indiferent de starea relatiei mele. personal nu o percep ca pe o melodie trista.

mai multe si la subiect le gasesti in mesaj...

| TizZu15 a răspuns:

Da, este perfectawinking

| ஜAliSeeஜ a răspuns:

Mie una nu-mi trebuie muzica ca sa fac sex/dragostelaughing.Nu trebuie atata pasiune pentru astahappy.Pur si simplu o faci cu persoana iubita...nu trebuie melodii ca sa te exprimi ce simti.

| grab explică (pentru ஜAliSeeஜ):

Apreciez vitejia si nonsalanta, dar din pacate, nu despre asta era intrebarea. Mai citesti o data, te rog?

| Giuvaer a răspuns:

Pe melodia aia sigur nu, dar pe asta http://www.youtube.com/watch?v=tNZr8SJ6QSA merge

| Anaaaaaaaa a răspuns:

Pentru a face Dragoste nu iti trebuie muzicahappy:*

| YourB0SS a răspuns:

"Prietene", eu unu' as face dragoste pe orice piesalaughing

| XLaryyX a răspuns:

Sincer nuhappy

| grab explică (pentru XLaryyX):

Poate asta merge mai bine pentru armasarul tau?

www.youtube.com/watch?v=0al7C-cvU1c

atentie la varice! :P

| eduard0001 a răspuns:

Esti dus rau

| grab explică (pentru eduard0001):

Da, stiu, pentru tine "Toate-s la fel"! si melodiile si femeile si mamele si copulatiile. Interesanta viata trebuie sa mai ai...