| RedDeath a întrebat:

Ati patit sa vi se rupa un prezervativ marca Durex? Daca da, de care fel era?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, mie mi s-a intamplat de doua ori cu Durex Tickle me, folosite corect!
Cu alte tipuri de la Durex nu am patit nimic.
Tind spre cele clasice happy

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Din fericire nu, dar l am folosit mereu corect deci nu i am oferit sanse sa se rupa

| Brunilda a răspuns:

Hai sa iti povestesc ceva, mai mereu partenerul meu a folosit doar marca asta de prezervative si in 8 ani de zile nu s-a rupt niciunul niciodata! Cel mai des luam Durex Jeans! Intr-o zi vine cumnata mea la mine si imi cere unul, m-amj mirat pentru ca ea nu folosise niciodata iar partenerul ei in trecutul lui folosise foarte rar big grin(nu intreba de unde stiu, daca te roade curiozitatea intreaba-ma in privat big grin)Si gthici ce? Vine ea a doua zi la mine si imi spune ca s-a rupt, eu nebuna i-am spus ca nu au stiut sa il foloseascarolling on the floorAu mai folosit inca unul si ala s-a rupt...acum nu stiu, sa fi fost prezervativul de vina sau poate nu au stiut ei sa il foloseascalaughingMie nu mi s-a intamplat niciodata, dar am si renuntat la ele din cauza anumitor riscuri!

| RedDeath explică (pentru Brunilda):

Ioi! Ce intamplare neplacuta! Deci, mersi mult, o sa ma orientez spre celelalte tipuri de prezervative Durex, ca sunt deja multe.
Pe mine ma tenteaza sa incerc Mutual Pleasure, cica e 'bun' pentru ambii parteneri. Tu ai incercat?

| Brunilda a răspuns (pentru RedDeath):

Pe astea noi care au aparut nu le-am incercat, puteti incerca ceea ce credeti voi car fi potrivit pentru voi! Noi le-am preferat mereu pe alea clasice, am incercat o data cu striatii dar parca mai rau imi facea, in loc de senzatii placute parca scartiaurolling on the floorMai am si acum 2 pachete neincepute de acum 2 ani dar nu mai stiu ce tip sunt decat ca sunt Durex dar nu a mai fost nevoie sa le folosim ca am decis sa imi schimb modul de contraceptie si in plus devenisem si alergica, aveam mancarimi dupa contact!