| anonim_4396 a întrebat:

Ati pus vreodata mana pe bijuteria calului?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De ce? La o partida de calarie, ai confundat-o cu schimbat-orul de viteze? laughing

41 răspunsuri:
| karra a răspuns:

Cea ma buna intrebare din saptamana asta, luna, anul asta laughing)

| Laura_5858 a răspuns:

Desiguuuuur, cine n-a facut asta? rolling on the floor

| Laura_5858 a răspuns:

P. S. nu era din argint, era din aur

| Art a răspuns:

Looollaughing. frate ce intrebarerolling on the floor...nu, logic.laughing

Dar tu ai pus? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor
O da, ce intrebare rolling on the floor
ce treaba am eu cu "bijuteria" lui? bineinteles ca nu am pus mana. rolling on the floor
Dar tu? smug laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ba, care ai bagat cratima in schimbat-oru' calului? Ca nu ma lasa sa o sterg la editare laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Doar nu esti zoofil sa pui o asemenea intrebare! Bineinteles ca nu, stiu ca au mai fost cazuri cand unele femei nu aveau ce face si...nu mai comentez!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce doamne iarta-ma sa caut acolo?

| adapurple a răspuns:

Ya(ca), cu ca in perioada

| indiangirl a răspuns:

Sincer... n-are sens intrebarea ta du-te frate la nebuni, cred ca e o obsesie pentru tine "bijuteria calului"laughing))

| clarisa_7386 a răspuns:

Groaznica intrebare, ma rog...fiecare cu fanteziile lui, nu?