| PumpkinDoll a întrebat:

Ati luat-o vreodata "in mana"?

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Pe a mea atat

| RAY a răspuns:

Urmeaza sa iau o grenada in mana, nu stiu in capul carui politicean sa o arunc

| Violleta2022 a răspuns:

La ce anume te referi?

| PumpkinDoll explică (pentru Violleta2022):

Adica daca ai luat teapa vreodata

| Violleta2022 a răspuns (pentru PumpkinDoll):

Nu, nu am luat teapa niciodata, pentru ca nu sunt genul care sa risc cev, sau sa ma arunc asupra ofertelor care par ireale.
De obicei citesc tot ce este scris cu litere foarte mici in ofertele lor si nu cred niciodata in oferte gratis sau cadou, pentru ca nu exista asa ceva, intotdeauna exista o momeala, trebuie doar sa te astepti la asa ceva.

| PumpkinDoll explică (pentru Violleta2022):

Si cu Black Friday am auzit ca e tot un fel de strategie sa te faca sa crezi ca le iei mai ieftin

| Violleta2022 a răspuns (pentru PumpkinDoll):

Bineinteles ca este aceeasi strategie de market, din care ei castiga o gramada.
Ca au reduceri doar la produsele slab calitative si daca tot ajungi in magazinul lor si constati ca nu-ti place totusi acel produs de calitate proasta, nu-l cumperi, dar te asigur ca vei fii incantat sa te uiti la altul mai calitativ, unde vanzatorul cu siguranta te va atrage.
Una peste alta, ei vor castiga, pentru ca, cel putin jumatate din cei le trec pragul, pleaca acasa cu un produs sub brat, chiar daca la venire, au intrat doar sa se uite.

| sierra1 a răspuns:

Tareeee!

intrebarea