| insanelove a întrebat:

Ati simtit vreo data ca ati vrea ca totul din jurul vostru sa dispara? ca nu mai aveti incredere in nimeni ce ati facut?

Răspuns Câştigător
| lOllipOp a răspuns:

Normal, cred ca fiecare a trecut prin stari de acestea.
Insa trebuie sa fii realista, iar daca ti-ai pierdut increderea intr-o persoana pentru.ca te-a ranit asta nu inseamna ca toate persoanele sunt la fel.
NU trebuie sa te "izolezi", oamenii nu sunt la fel si merita sa ai incredere dar in cine merita si cine ti-a demonstrat ca iti este intr-adevar aproape.Incearca sa-ti alegi mai bine prietenii.happy

pa, pa^.^

5 răspunsuri:
| alexaaa a răspuns:

Da...cred ca fiecare pers la randul ei s-a simtit asa.eu una, m-am simtit asa.nu e deloc placut.tot ce poti sa faci este sa analizezi lucrurile cu calm.eu am stat vreo 2 zile in aceasta stare, dar dupa m-am calmat. sper ca te-am ajutathappy

| Leon a răspuns:

Atunci cand ai impresia ca nimeni nu te poate intelege

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu eu, ia niste ceanura, sigur o sa mearga

| baby20 a răspuns:

Mai mereu.nu e placut, dar trebuie sa te gandesti ca in viata o sa dai peste tot felul de lucruri bune sau mai putin bune.important e sa treci cu bine peste toata pentru ca viata merge inainte orice s-ar intampla