| AlisPretty a întrebat:

Voi aveti incedere in persoanele din jurul vostru? Dar incredere in propria voastra persoana aveti?

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Voi aveti incedere in persoanele din jurul vostru?

cea mai mare incredere o am in mine, in persoanele din jur da dar depinde de cine daca e vb de parinti da, daca e vb de straini nu, nu cred in straini, necunoscuti

| thalyslly a răspuns:

Doar in mine am incredere

| Captoresque a răspuns:

Eu am o foarte mare încredere în persoana mea, și foarte mică în cei din jurul meu. Oricine poate să te trădeze, mai ales dacă este în interesul lui.
Și dacă nu este în interesul lui, el tot poate să te trădeze, pentru că există și oameni proști pe fața pământului.