| SlowLikeSnow a întrebat:

Ati simtit vreodata ca nu mai are rost sa traiti? Ca toti stau cu voi doar pentru ca nu au cu cine si cand au va lasa balta? Ca cel dupa care mai aveti putin si plangeti isi bate joc de sentimentele voastre? sigh de ce e viata asa? Nu mai exista fericire, speranta, dragoste? De ce tot ce ne inconjoara doare?

Răspuns Câştigător
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Asa e o zi normala la mine :-

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Inainte eu ma tot plangeam ca tine dar viata asta e nesimtita, persoanele cinstite sufera si nu e corect acum eu stiu cum si cu cine, trebuie sa reactionez si cu aceeasi moneda ii dau peste nas.

| Emma a răspuns:

Off.atat de bine ma regasesc in intrebarile astea sad
Din nefericire,tot ce ai scris u e adevarat!
Si,da am simtit cum lumea se prabuseste de multe ori,uneori ma intreb de unde am atata putere sa trec peste totsad

Si chiar daca in unele momente imi vine sa imi pun capat zilelor[nu stiu dc, dar nu pot sad], cand lucrurile revin la normal vad ca as fi facut o mare prostie!
Asa ca fii tare draga mea!
Trecem noi si peste greutatile astea!
"de ce e viata asa?"
Grea intrebare! Poate ca toate se intampla cu un motiv!'
Capul sus!

Xoxo

| Buttercup30 a răspuns:

Din pacate am simtit toate astea.
De un lucru trebuie sa fi intodeauna singur:Toate trec, dar lasa umre!
Si oricum timpul le rezolva pe toate, deci trebuie sa astepti happy

| ionut7782 a răspuns:

Offffffff fetelor, fetelor.viata e o curva. totul ce este frumos se plateste cu suferinta pana il obtii.asa a fost mereu.in primul rand voi trebuie sa deschideti ochii bine in bratele cui aveti de gand sa va aruncati.un barbat care iubeste o fata cu adevarat trebuie sa se chinuie sa o obtina dar prostia la voi e alta.va aruncati din prima in gura lupului.nu uitati un lucru.viata si-o mai face omul si cu mana lui.deci capul sus si ochii mari.si niciodata sa nu aratati la barbat adevaratele sentimente.ptr ca va profita de cat de mult il iubiti.

| Lluvia a răspuns:

Da straight face din pacate...
nu avem ce sa facem
Cu totii suntem supusi unor incercari [prea dure spunem noi]
Poate ca e asa poate ca nu.
In momentele respective cand suntem demoralizati si tristi ne gandim numai la ce'i rau
dar viata are totusi si partile ei bune, si merita traita cu bune si cu rele.
Cand te simti asa, ambitioneaza-te sa mergi mai departe. Sa le demonstrezi tuturor ca poti sa fii cineva in viata.
eu mereu imi zic asta.
Sper sa reusesc
bafta :*
Daca doresti sa mai vorbim trimite-mi id tau pe pirvathappy
Si eu am simtit exact ce ai scris tu in intrebare...

| Niros19 a răspuns:

Asta mereu a existat mereu va exista si niciodata nu va disparea trebuie doar sa gasesti persoanele potrivite si sa ai incredere in tine sa nu te iei dupa ce zic alti sti cu cine vrei sa iti petreci timpul si pana la urma il vei gasi

| simo_8168 a răspuns:

Sincera sa fiu asa ma simt eu acumstraight face

| PaTriCia_1849 a răspuns:

Fi mai optimista si alegeti oameni care ii crezi tu de incredere si da si eu am zile in care sunt trista tare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am simtit, din pacate... e foarte tristsad

| Anastasiaa a răspuns:

Si eu am uneori aceste impresii, dar ma redresez si imi spun ca ma agat eu de ei chiar daca ei nu ma baga in seama, iar despre cel dupa care am plans, pentru ca am plans, il doare in cur pe romaneste despre sentimentele mele, atunci ma gandesc ca daca il las o vreme singur, si pe picioarele lui, stiu ce tot la mine se intoarce sad. trist nu sad? stii cum e vorba aia, nu stii ce ai pana nu pierzi sad.