| AndyMcFlurry a întrebat:

Ati vazut episodul din robotzi evilos? Ce inseamna mai "ti-a scapat sapunul? "
si scuze de categorie dar asta e mai populata...:p

3 răspunsuri:
| Teo0stuff a răspuns:

Daca nu stii inseamna cu te-ai uitat mai mult de 2 ori la el!
Uite cum e :
-poponar intra in vorba( evilosul ala)
- MO modifica detectorul de pluraniu in un detector de gauri de fund ( nu cred ca e nev. sa explic happy )
-poponarul foloseste detectorul si gaseste in loc de pluraniu o gaura in fund!
Ca sa inteleaga tot '' nea` gica de la poarta '' :
-robo ala mare a aruncat sapunul intentionat ca poponarul sa se aplece!
-poponarul se apleaca dupa sapun si se alege cu o... in...( mai e nev. sa explic? )
OK sper ca ai priceput!

| heisenberg a răspuns (pentru Teo0stuff):

Si de ce ai presupus tu ca Evilos e poponar? laughing Daca ar fi fost, nu cred ca mai zicea ca nu e sapunul lui, ca ar fi stiut despre ce e vorba... Dar conceptul e corect, e o tactica in inchisori, popularizata de diferite filme, cel mai probabil adevarata, prin care un detinut violeaza pe altul atunci cand acesta se apleaca dupa sapunul scapat pe jos la dusurile comune.

| Alexycys2000 a răspuns:

A fost tare episodul ala. Si niciodata sa nu te apleci dupa sapun!