| Sara2 a întrebat:

Azi m-am intalnit cu un baiat, vrea sa ne vedem si maine, dar am niste emotii ingrozitoare nu va inchipuiti ce simt, parca mi se macina totul in stomac, si acum cand ma gandesc, pur si simplu innebunesc de emotii, tremur de nu mai pot, ce sa fac sa nu mai simt asa ca e cam neplacut, sunt niste emotii aproape shocante, nu inteleg de ce, oare de ce? ce sa fac sa treaca starea asta?

4 răspunsuri:
| shtephie a răspuns:

Cred ca esti indragostita de acest baiat happy Fluturashii aceia din stomac. Si cred ca si el te place...Deci lasa frau sentimentelor si vedeti cum va merge relatiahappy Dragostea asta... ne face din om neom laughing

| virusz a răspuns:

@gabigabi333 esti un ratat. Tu sfatuiesti oamenii sa se imprieteneasca pe netstraight face. Lasa ma lumea sa mai iasa si afar din casa daca tu nu vrei.
Si fata ai grija ca esti indragostita cam o saptamana asa o sa te simti +ca nu ai nici pofta de mancare.

| andreea_4416 a răspuns:

E clar ca il placi, incearca sa treci oarecum peste emotiile pe care le ai, intalneste`te in continuare cu el, vei vedea ca totul va veni de la sine happy

| gabigabi333 a răspuns:

Iti trebuie exercitiu... trebuie sa cunosti si sa vorbesti cu mai mulri oameni. Intra pe http://www.lovedigital.ro si fa-ti prieteni, comunica, distreaza-te...