| anonim_4396 a întrebat:

Hello TPU. Mi se intampla un lucru FOARTE ciudat. Eu am vorbit cu un tip dragutel si in acea perioada nu ma simteam bine deloc. Acum mi-au trecut acele stari dar de cate ori imi aduc aminte de acel baiat imi aduc aminte si de starea aceea de rau ingrozitoare si parca mi se face rau iar ( tin sa precizez ca eu am mai vorbit cu el si inainte cu ceva timp si nu imi era asa dar de data asta nu stiu ce tot am). Nu ma simt indragostita de el, a fost doar o atractie, dar uneori cand ma gandesc la el mi se face rau. E CIUDAT si ma ingrijoreaza asta. Oare emotiile si starea aceea de fluturasi in stomac sa nu fie aceptate de corpul meu si sa imi provoace raul? Poate aberez dar e foarte ciudat laughing Voi ce credeti?

2 răspunsuri:
| smartlollipop a răspuns:

Cred ca esti indragostita si din cauza faptului ca atunci cand vorbeai cu el erai in starea aceea, acum cand te gandesti sentimentele (si bune, si rele ) revin. Nu e motiv de ingrijorare, dar ai putea incerca sa vorbesti cu el (sau poate cu altcineva laughing ) cand esti intr-o stare buna.

| BeckhamRZM a răspuns:

Cred că îți place.