| Sweet111 a întrebat:

Baeti cind vreti sa intrebati o fata sa se intilneascu cu voi.prima la ce va uitati la caracter(comportament), sau la frumusete,? Vreau cite mai multe raspunsuri sincere! Fundita!

Răspuns Câştigător
| Benedict_6845 a răspuns:

Sincer, eu intai ma uit la comportament in prop de 70% si 30% aspect fizic. Daca are cei 7 ani de acasa, stie sa vorbeasca si nu ma fac de ras cu ea pe unde ma duc ( sper ca ai prins ideea ), e ok. Important e sa ma simt bine langa ea, sa ne potrivim sa zic asa, sa avem lucruri in comun, sa radem, stiu eu, orice te face sa te simti bine. Poate sa fie si Pamela Anderson, daca nu te intelegi cu ea, la ce te ajuta? Valabil si pentru fete, degeaba este el un Brad Pitt daca nu va intelegeti nici pace. Daca vrei o relatie scurta / aventura, atunci da categoric aspectul. Sper sa iti fie de folos

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sa arate bine la corp sa aiba formele bine si nu ma intereseaza asa de mult aspectul la fata sa fie normala dar nici urata.

| baiatulxboyx a răspuns:

La frumusete logic, pentru ca, daca nu te atrage ceva exterior ca sa o bagi in seama, nu o sa afli ce caracter are, deci poate ea sa fie cea mai buna fata la interior, daca la exterior e uratica. big grin

| DiNaMiK a răspuns:

La ambele