| FartsMaker a întrebat:

Daca vreti ceva amuzant uitati-va la dragoste si sex si veti gasi intrebari ca astea http://www.tpu.ro/......mine-cu-2/

Răspuns Câştigător
| GroparuVesel a răspuns:

Merita o groapa!

6 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Ăsta nu e amuzament, e prostie omenească.

| Foxyyyy a răspuns:

Pe mine una nu ma amuza povestile cu gay.

| Snowal15lea a răspuns:

Deci... oh wow ce copil. Intelegem si noi ca are probleme da sa posteze asa ceva... uni chiar nu stiu sa-si rezolve problemele. Where is fun?

| passarisMB a răspuns:

rolling on the floor ce idioti pot fi unii.cred ca tineretu din ziua de azi e tralala.hal de intrebari.nu pot sa cred ca exista si specimene d-astea(ma refer la intrebarea in sine, nu la ce facuse el) Incredibil!

| ooolifeoolol a răspuns:

Pe mine unu ma ingretoseaza povestile cu gay.Atata promovare peste tot, pe bune, putina discretie.