| ares_7706 a întrebat:

Bai nu stiu ce am patit dar de dimineata tot am penisul in erectie... deja m-am masturbat de 2 ori si nu stiu ce sa mai fac sa scap de ea... si e dureros. adica simt o durere ca si cand ar crapa. nu stiu ce sa fac.

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Aia pentru ca te-ai masturbat de multe ori in ultima vreme ia o pauza

| Derye a răspuns:

E normal sa ai obiectul sculat dimineata.

| Derye a răspuns:

Dudelor, erectia de dimineata e normala si e semn de potenta. Orice barbat sanatos are penisul in erectie dimineata.

| Narfundo a răspuns:

Ares totul porneste de la psihic.Este posibilitatea ca tu sa te gandesti inainte sa adormi la chestii perverse care te excita.Incearca sa controlezi asta ca sa nu te mai scoli cu dureri!

| Dan a răspuns:

Ce faci omule? Te regulezi de unul singur. Mai fa si tu o pauza ca ajungi la spital, ai grija de tine.Noroc! happy

| georgegs a răspuns:

Da`i in cap ( DAR TARE ) asa de tare incat sa iti dea o lacrima crying sau. dus cu apa recewinking

| bOse a răspuns:

Inceteaza cu auto-flagelarea

| jolie a răspuns:

Pai daca nu-ti trece pana diseara maine mergi la medic asta nu e de ras sa nu ai boala lui mitica dragomir si al lui Carol al 2-lea
deci eu nu te iau la misto nu te juca

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sal... nu vreau sa te sperii, dar poate ai o problema medicala numita "priapism". La tine s-ar putea sa fie in stare incipienta. Poti consulta un urolog pentru mai multe informatii. Sanatate!