| anonim_4396 a întrebat:

Astazi am observat faptul ca mi s-a curbat penisul ciudat cand e in erectie si cand e in stare moale simt pe o portiune un fel de "piatra" iar acum cateva zile am avut parte de un sex mai "nebun" si am simtit o durere la penis dar nu am bagat de seama. Se poate sa fie fracturat?straight face. Astazi m-am masturbat si a fost totul ok dar este prea curbat si as vrea sa stiu si eu daca aveti vreo idee sunt putin panicat... iar pana merg la medic sa ma mai linistesc.

Răspuns Câştigător
| AlexanderAdrian a răspuns:

Exista multe sanse sa fie o fractura. Mergi cat mai repede la medic, nu te juca cu treburile astea si nu te astepta la cine stie ce sfat pe aici pana nu te examineaza un medic eventual sa-ti faca o investigatie imagistica sa vada daca e vreo fractura nu ai de unde sti insa daca simti ceva anormal pe o portiune e posibil sa nu fie tocmai in regula.

3 răspunsuri:
| YummyDkRich a răspuns:

Strange-l tare pana se face capul mov si plesneste-l du lingura de lemn, atentie daca e de fier s-ar putea sa nu mearga.

| Grinch1 a răspuns (pentru YummyDkRich):

laughing

| konfing a răspuns (pentru YummyDkRich):

Da...a fuctionat cu polonicu`laughing