| Nisi a întrebat:

Baiatul care ma place e foarte dragut ma priveste imi zambeste dar sunt momente in care ma ignora total si daca eu ma uit la el atunci el intoarce capul ca si cum nu sa-r fii uitat la mine, de ce?

Răspuns Câştigător
| MeMyself a răspuns:

O privire urmata de un zambet spune multehappy eu zic ca te place. poate nu foarte mult dar tine la tine, avand in vedere ca te priveste! Iar cand tu te uiti la el, isi intoarce capul inseamna ca e timid.si ca ii e teama sa-ti spuna ca te placehappy poate ar fi bine sa faci u primul pashappy...si poate ai noroc si iti zice si el ca te place:d
Bafta!happy

1 răspuns:
| OnlyGirl a răspuns:

Poate ca intoarce capul atunci cand te uiti la el din cauza ca se simte jenat sau poate nu vrea sa-l crezi,, obsedat'' u i-ai spus ca il placi? daca nu i-ai spus de ce mai stai pe ganduri si poate asta e si motivul pentru care se comporta asa, dar daca i-ai spus deja nu te ingrijora asa sunt baietii ei isi exprima sentimentele intr-un mod mai rece. succes:*