| Calancea_Andreea_1992 a întrebat:

Baiatul de care imi place ii cel mai bun prieten al meu: dar decateva zile parca imi place de el ati putea sa imi spunateti cum sa ma apropi (mai mult)incat sa ii placa si lui de mine dar sa nu isi dea seama ca ne placem intre noi?!

Răspuns Câştigător
| December a răspuns:

laughing asta-i buna. Pai de ce sa nu-si de-a seama? Nu asta e ideea? Pai vorbesti mai mult cu el, cauti momente cand sunte-ti singuri, faci si tu gesturi mai tandre, mai delicate si vezi cum reactioneaza. Daca nu are pe nimeni si va intelegeti bine nu cred ca va reactiona rauwinking.

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

La ce vrei sa-l folosesti pe prietenul cel mai bun?

| dKN a răspuns:

Intreaba-l daca si el simte ce simti tu.