| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU:*! Plac pe un baiat si i-am zis.nu stiu daca ma place a zis ca nu depinde de mine sau de el...ne vom da seama singuri daca ne placem reciproc.cum sa`mi dau seama daca ma place.cum sa reusesc sa-l fac sa ma placa :-s. FUNDA:*

3 răspunsuri:
| DeCe a răspuns:

Deci, in momentul in care i-ai zis ca il placi si raspunsul lui nu a fost -da-, atunci e de rau. El nu te place si odata ajunsa in stadiul asta, nu mai ai ce face. O pers. daca nu te place, nu il poti face sa te placa, nu exista asa ceva.O sa-ti dai seama daca te va place cand o sa se poarte frumos cu tine, ba chiar el iti va arata ca te place si nu ai cum sa nu vezi asta. Oricum, eu zic sa te indepartezi de el pana nu iti faci mai mult rau si sa suferi mai mult decat acum si daca o sa te vrea neaparat in viata lui o sa vina el la tine.Bafta.

| IubesteEa a răspuns:

Pai fi indiferenta baietilor le plac sa prinda ei singuri prada, ca sa faci sa te placa trebuie sa fiti prieteni fb stiu ce spun ca o dragoste adevarat se naste din prietenie de durata asa ca trebuie sa va impartasiti secretele etc...si iti dai seama ca te place cand vb cu tine se uita adanc in ochii tai sau ii vezi o stralucire in ochi,te apara, ii bate pe cei care isi bat joc de tine, iti cere sfatul, se da pe lng tine etc mai multe dar daca nu a facut niciuna dintre astea renunta! sorrysad cucerestel si succes in dragoste :*:*

| DanYyY_3270 a răspuns:

Daca nu ti-a schitat nici un gest, las-o moale, nu mai arata ca il placi, de fapt uital si fi indefernta cu el, daca te place vine el la tine! happy