| DeeepEyesClau a întrebat:

Baiatul pe care il plac si cu care sunt prietena buna m-a imbratisat pentru. prima oara "din proprie initiativa". Adica intotdeauna eram eu cea care il imbratisa si chiar si atunci destul de rar, dar de data asta nu ne mai vazuseram de doar o saptamana si m-a imbratisat. (ne vedem cam de doua ori pe luna, deci nu pot spune ca i-a fost dor de mine), Care credeti ca e motivul?

4 răspunsuri:
| BloodyBlade a răspuns:

Eu cred ca vrea ceva...hee heete place la nebunie nu-ti dai seama? vrea sa fiti impreuna, sa va sarutati, sa va iubiti, sa va simtiti in al9lea cer, sa fiti doar voi 2 undeva unde numai ce stiu sa iubeasca au fost! Continuati sa fiti apropiati si ai sa vezi ca o sa te intrebe daca vreti sa fiti impreuna atunci cand te astepti mai putin! Ma bucur pentru voi! Sa fiti fericiti impreuna si sa va IUBITI mult!happySucces! Te astept cu vesti bune despre voihee hee!

| Allergikaa a răspuns:

Ori obisnuinta creata de tine ori te placehappy. ai mai observat ceva schimbat la el? adica te suna mai des sau vorbiti mai mult ca de obicei? daca da TE PLACE!

| Волк a răspuns:

Daca sa fim realisti atunic poate doar de dor, asa ca o simpla imbaratisare
sau a vrut sa fie primul care te imbratiseaza
dar crede-ma ca prietenie intr-o fata si baiet care sunt impreuna mereu /
nu exista
asa ca poate ea placut ceva in tine ce mai inainte nu a observat
asa ca mai bine intereseaza-te de la el
dar nu in direct big grin
prin prieteni
"succes

funda?

| Andrei_adam_1997 a răspuns:

Pai poate te place dar nu stie cum sati zica ori atunci poate te-a anbratisat ca poate te-a vazut suparata